איך מתאימים את התאורה לפרגולה?

התקנתם פרגולה איכותית בחצר, בגג או במרפסת. הכל מושלם לכבוד יצירת פינת אירוח או/ו ישיבה תחת הפרגולה. עם זאת, יש לזכור כי פעמים רבות, אתם תרצו לשבת תחת הפרגולה גם בשעות החושך - בעיקר כאשר מדובר על חודשי הקיץ בהם שעות הערב הם הנעימים ביותר לישיבה בחוץ. לכן חשוב כמובן לדעת כיצד מתאימים בין גופי התאורה השונים, לבין הפרגולה, כך שאתם תוכלו ליצור את ההתאמה הטובה ביותר בין השניים, ולזכות לתאורה איכותית, שתשתלב היטב עם הפרגולה.

כמה טיפים להתאמת התאורה לפרגולה

  • שימוש בפנסי תאורה - אחת ההמלצות הטובות ביותר לבחירת גופי תאורה לפרגולה, הוא לבחור בעיצוב הייחודי של פנסי תאורה. פנסי התאורה הם כמובן לא באמת פנסים, אלא הם עובדים על חשמל, אלא שהעיצוב הקלאסי שלהם, יוצר מראה ייחודי אשר משתלב היטב עם פרגולות מעץ, ומקנה מראה טבעי וייחודי.
  • גופי תאורה שולחניים - תחת הפרגולות, אפשר ואף רצוי לשלב גם גופי תאורה שולחניים. אנו מניחים שתחת הפרגולות יש שולחן אחד לפחות, אם לא יותר. על השולחן ניתן להציב גוף תאורה גדול שמפיץ אור לכל עבר. כך גם נהנים מאטרקציה ייחודית על השולחן, וגם יוצרים מראה קסום תחת הפרגולה.
  • שילוב תאורה מקרמיקה - ניתן ורצוי לשלב גופי תאורה ייחודיים, אשר עשויים מקרמיקה. הקרמיקה היא חומר יוצא דופן מבחינת המראה והתחושה שהוא מקנה, והפיזור של האור דרך גופי הקרמיקה או ליתר דיוק, החורים בקרמיקה - הם שיוצרים תאורה מדהימה. הקרמיקה משתלבת בצורה נהדרת עם פרגולות מעץ, ומכאן השילוב המושלם.

לבחור בעיצובים מגוונים

עוד טיפ חשוב לסיום, לשילוב בין גופי תאורה לבין הפרגולות שלכם, הוא שזו ההזדמנות שלכם לבחור גופי תאורה בעיצובים יוצאי דופן. מאחר שמלכתחילה הפרגולה יכולה להיות בצורה מיוחדת מאד - למה שלא תשלבו איתה גופי תאורה בצורות מגוונות?

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה


3 + שתיים =