דשא סינטטי לאירועים – האם זה נראה טוב?

טרנד הדשא הסינטטי החל לתפוס תאוצה – גם בגני אירועים

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מדשאות טבעיות שמוחלפות בדשא סינטטי. בהרבה מהמקרים ייקח לנו זמן להבחין בכלל שזה לא דשא טבעי – במקרים בהם הדשא הסינטטי הוא באיכות גבוהה מאוד. בעלי אולמות רבים ודאי שואלים את עצמם: דשא סינטטי לאירועים – האם זה נראה טוב? האם זה לא נראה זול מדי? התשובה תלויה בכמות הכסף שמוכנים להשקיע ובאיכות הדשא הסינטטי שקונים. ככל שהדשא איכותי יותר כך הוא ייראה טוב יותר ואמיתי יותר.

כיצד בוחרים דשא סינטטי איכותי?

כדי לבחור את הדשא הסינטטי כך שהוא יראה טבעי ככל האפשר, חשוב להקפיד לרכוש דשא סינטטי איכותי ביותר. ישנם מספר קריטריונים המגדירים את האיכות של הדשא הסינטטי. ככל שתרכשו דשא סינטטי איכותי יותר, כבר לא תצטרכו לתהות לגבי דשא סינטטי לאירועים – האם זה נראה טוב? כי זה פשוט יראה טוב.
• צפיפות – אחד הקריטריונים החשובים ביותר הוא צפיפות הסיבים של הדשא הסינטטי. ככל שהצפיפות גבוהה יותר, כל המראה הוא טבעי ואיכותי הרבה יותר. צפיפות גבוהה נחשבת ל- 15,750 עד 18,900 תפרים למ"ר או 2.5 ק"ג למטר רבוע.
• מדד DTEX – זהו מדד למקרם הדשא, רכותו, ומשקל הסיבים שלו. הרמה הסטנדרטית של מדד זה עומדת על 8,800, וככל שהמדד גבוה יותר עמידות הסיבים ואיכות מרבד הדשא הסינטטי גבוהה יותר.
• מגע – זהו מדד סובייקטיבי שאינו מעיד בהכרח על איכות הדשא, אבל בהחלט חשוב לאלו שתוהים לגבי דשא סינטטי לאירועים – האם זה נראה טוב? ככל שהמגע קרוב יותר לזה של דשא טבעי כך הסיכויים שהמראה של הדשא הסינטטי יהיה קרוב יותר לזה של דשא טבעי.

כשלא מתפשרים מגיעים למראה המושלם

אין למה לתהות לגבי דשא סינטטי לאירועים – האם זה נראה טוב? צריך פשוט לבחור דשא סינטטי איכותי שעומד בכל התקנים המחמירים ביותר ובכך להשיג מראה טבעי לגמרי. ככל שהמראה של הדשא הסינטטי הינו טבעי יותר, כך הסיכוי שמישהו יבחין שזה לא דשא טבעי יקטן, ואין שום סיבה שזה לא ייראה טוב.

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה