מדריך בניית פרגולה

פרגולה היא פתרון קירוי והצללה המציע יתרונות ייחודיים. הפרגולה מעלה את ערך הנכס, היא משפרת את איכות החיים
ומתאימה לכל סוגי המרפסות, החצרות, הגינות והגגות.
אפשר לבנות את הפרגולה לבד ולחסוך בהוצאות, אך עדיף יותר לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים וליהנות מתוצאה איכותית לשנים רבות.

 

הנושאים הבאים מהווים את ליבת המדריך עבור בניית פרגולה בצורה נכונה ומסודרת:

בניית פרגולה ע"י מקצוענים

בניית פרגולה ע"י מקצוענים

א. תהליך הבנייה – בניית פרגולה כרוכה באיסוף מידות, בחירת חומרים והקמת שלד. לא כדאי לוותר על אחד השלבים הללו היות והבנייה היא זו שתקבע את עמידות הפרגולה והיעילות שלה. רצוי להתייעץ עם גורם מקצועי מוקדם ככל האפשר, לתאם פגישה ראשונית בבית הלקוח ולבדוק אילו מבין חומרי הגלם הקיימים ייתנו את המענה האופטימאלי לדרישות.

 

ב. חומרים מומלצים – אין דרך אחת לקבוע מהם החומרים המומלצים עבור בניית פרגולה, אולם יש מספר דגשים שאי אפשר להתעלם מהם. רצוי לבחור עץ מלא ואיכותי, או לחילופין להעדיף פתרון סינתטי המיוצר באופן תעשייתי עם תווי תקן מתאימים. ככל שהחומרים יהיו עמידים יותר, כך ניתן לחסוך עוגמת נפש או הוצאות תחזוקה.

 

זה הזמן לבנות פרגולה בבית

זה הזמן לבנות פרגולה בבית

ג. משך הבנייה – גם כאן קשה להתחייב מראש לתקופה חד משמעית. משך הבנייה תלוי בגודל השטח, בסוג החומרים ובאופי המבנה. מי שרוצה פרגולה לגג של עשרות מטרים יצטרך להמתין מספר ימים לפחות, אולם בגינה קטנה ניתן לסיים את הבנייה בתוך שעות ספורות.

 

ד. עונה בשנה – ההמלצה העקרונית היא להקים את הפרגולה לקראת הקיץ. עם זאת, יש יתרונות גם לבנייה בחורף: זמינות גדולה יותר של אנשי המקצוע, מחירים נוחים ומבצעים אטרקטיביים. לרוב, אנשים מזמינים התקנת פרגולות בעונות מעבר: לפני שהשמש מתחילה להכות בעוצמה בקיץ או לפני שהגשם מתחיל לרדת בחורף וצריך פתרון הגנה.

 

מומלץ להתייעץ לפני הזמנת בניית פרגולה

התוצאה: פרגולה מעץ לבן גושני . בנוסף דק איפאה

התוצאה: פרגולה מעץ לבן גושני . בנוסף דק איפאה

ישראל נחשבת מדינה קלאסית עבור פרגולות ובין היתר ניתן למצוא אותן במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי.

 

בכל מקרה, לפני שמזמינים בניית פרגולה כדאי להתייעץ עם מתקינים מורשים ולספק להם מספר פרטים כגון מהו הגודל במ"ר של הפרגולה המיועדת, מאיזה סוג (עץ, אלומיניום, במבוק וכו') והאם היא תהיה בעלת קורות תמיכה או תלויה. בדרך זו תקבלו את ההצעה המוכוונת ביותר.

 

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר, חייגו עכשיו: 054-789-1287