מה צריך לדעת לפני שקונים פרגולה?

מעוניינים לקנות פרגולה איכותית? כמובן שיש לא מעט דברים שאתם צריכים לדעת בכל מה שנוגע לרכישתה והתקנתה. התפקיד הכללי של הפרגולה, הוא לספק לכם פתרון איכותי להצללה. עם זאת, כמובן שיש מגוון רחב מאד של פרגולות. יש פרגולות שמותקנות בחצרות, ויש שמותקנות במרפסות ויש על הגגות. יש פרגולות מעץ, יש מאלומיניום ויש אף מחומרים אחרים. יש כמובן אישורים שלעתים צריך לקבל, ובקיצור - מה צריך לדעת לפני שפונים למתקין הראשון?

כל מה שצריך להכיר

מחיר הפרגולה - המחיר להתקנת פרגולה איננו אחיד כלל וכלל. למעשה, מחירי ההתקנה יכולים להתחיל לרוב ב 1,000 ש"ח, ומכאן המחיר יכול לעלות כלפי מעלה, ולהגיע אף למחירים של 5,000 ש"ח ומעבר לזה. מה שמשפיע הוא כמובן גודל הפרגולה, חומר הגלם שבו משתמשים (יש עצים יקרים מאד), האזור שבו מתקינים את הפרגולה, ולעתים אף מסים והיטלים שיש לשלם, במידה והפרגולה נחשבת לבניה חורגת.

איך חוסכים בעלויות? - דרך אחת לחסוך במחיר הפרגולה, היא קודם כל לוודא שמדובר על חריגה קטנה בבניה ולא חריגה משמעותית, שכן אז אין צורך לשלם היטלים שונים לרשות המקומית. מעבר לכך, אפשר לבחור בעיצובים פשוטים יותר שעדיין יהיו יפים מאד. לא תמיד חייבים לשלב בין כמה חומרים שונים בעיצוב הפרגולה. כמובן שאם ובחרים בפרגולה איכותית עם אחריות - מדובר על חיסכון לטווח הארוך.

התקנת הפרגולה - יש לזכור כי חלק נכיר מהעלות של הפרגולה, הוא בהתקנתה. כמובן שיש אנשים שחושבים שהם יוכלו להתקין את הפרגולה בעצמה, אבל אלא אם יש לכם ניסיון של ממש בעולם הנגרות - יש לפנות לאיש מקצוע. זכרו שתמיד כדאי לפנות לגורם מקצועי שיספק גם את חומר הגלם וגם את אנשי המקצוע, וכמובן לא יתקין את הפרגולה, לפני שהוא סקר את השטח שבו היא תותקן.

וכך אפשר להתקין בקלות

כפי שאתם רואים, התקנת פרגולה לא חייבת להיות עניין מסובך. יותר חשוב לפנות לגורם מקצועי שיוכל לסייע לכם ולתת לכם תשובות לשאלות, וכך תוכלו לקבל גם הצעת מחיר הוגנת.

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה


חמש + = 12