נהנים גם בחורף – סגירת חורף

פעמים אנו מסתכלים על הגשם המטפטף דרך החלון וחושבים שחבל שאין לנו אפשרות לשבת בחצר ולשתות את הקפה של הבוקר או לארח חברים בגינה תוך כדי שאנו נהנים מאווירת הגשם הנעימה והמלטפת. בנוסף, פעמים רבות בעלי עסק מוצאים את עצמם מתמודדים עם כמות גדולה של אנשים בשטח מצומצם של בית קפה וזאת משום שאין אפשרות לשבת בחלק החיצוני של בית הקפה וזאת משום הרוחות והגשם. כיום, יש פתרון שמתאים גם לסביבה הביתית וגם לבתי עסק שמעוניינים להמשיך ולהשתמש במרחב החיצוני של העסק. הפתרון הוא סגירת חורף.

סגירת חורף – על מה מדובר?
סגירה המכונה 'סגירת החורף' היא אמצעי שעיקרו להגן על שטחים שאינם מקורים בתקופת החורף הגשומה והקרה. סגירה זו אפשרית בבתים פרטיים, דירות עם גגות, מסעדות, בתי קפה ועסקים נוספים להם שטח שמצוי מתחת לכיפת השמיים. הסגירה נעשית על ידי קירוי וחיפוי מחומרים שונים, כמו למשל קיר זכוכית, פרגולות עם סנטף שמגן מפני הגשם (המבנה שלו הוא של לוח גלי כקירוי על הפרגולה), סגירה על ידי שיטת הבנייה הקלה תוך שימוש בפאנלים מחומר אלומיניום ועוד.

חשוב לדעת שיש סוגים שונים של סגירות חורף וחשוב מאוד לבדוק מהי הסגירה המתאימה ביותר לשטח בו אתם מעוניינים ולמטרה שלכם. אנשים רבים מחליטים שהם מעוניינים לשלב פתרון הצללה אסתטי ופונקציונאלי שיוכל לשמש אותם גם בקיץ וגם בחורף ולכן הם מחליטים על הזמנת פרגולה מאלומיניום או פרגולה מעץ. אם בעבר האפשרות היחידה הייתה פרגולת עץ פתוחה, נכון להיום ניתן להחליט על סגירת הפרגולה וקירוי מתאים וזאת על מנת שאותה הפרגולה תשמש את היושבים בגינה או בחצר האחורית של הבית בהנאה גם בימי הגשם ולא רק בימים חמים בהם הפרגולה נדרשת כאמצעי הצללה.

אפשרות נוספת היא בניית פרגולה מיוחדת מאלומיניום כהמשך למרפסת בחצר הבית ולהחליט שמעוניינים בסגירת חורף לאותה פרגולה בעונה הקרירה של השנה וזאת על מנת שתהיה האפשרות ליהנות מהפרגולה גם בימים החמים וגם בימים הקרירים. במקרים כאלו יש אפשרות לבחור להתקין פרגולה מאלומיניום עם תריס אותו ניתן לפתוח או לסגור בהתאם לעונה של השנה ולשעות האור. פרגולה מחומר אלומיניום עמידה לאורך שנים ותעמוד גם בתנאי מזג האוויר הקשים. יש אפשרות להחליט על סגירת חורף קבועה. סגירה לפרגולות יכולה להיעשות על ידי זכוכית ואלומיניום, יריעות איטום או באמצעות חומרי גלם איכותיים בהם משתמשים במהלך הבנייה הקלה. בהצלחה!

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה