מה כוללת סגירת פרגולה?

יש שתי אפשרויות לסגור פרגולה קיימת. האפשרות הראשונה היא סגירה זמנית לקראת החורף, במטרה להגן על הפרגולה עצמה בעיקר, על הריהוט ועל הציוד מפני גשמים ורטיבות. אפשרות שנייה היא סגירה סופית וקבועה. הייעוד של סגירה כזו הוא להפוך את האיזור בו ממוקמת הפרגולה לחדר נוסף. זו אפשרות מועדפת על לקוחות פרטיים ועל מי שכבר בנה פרגולה תלויה בין שני קירות.

הדרך בה בוחרים לבצע סגירת פרגולה משפיעה על הפונקציונאליות ועל האסתטיקה שלה. יש כאלה שלא מוכנים לוותר על הקרבה לטבע אותה ניתן לשמור באמצעות פרגולה בחצר, על הגג או במרפסת, לעומת אחרים שמציבים בראש סדר העדיפויות דווקא את המקום הפנוי. אי אפשר לקבוע בצורה חד משמעית איזה סוג של סגירה עדיף ולכן כדאי להבין מה היא כוללת.

אלו האופציות העיקריות לביצוע הסגירה:

א. שימוש ביריעות – יריעות איטום יכולות להוות פתרון סגירה זמני עבור הפרגולה. הן מונעות חדירה של מים במהלך החורף ושומרות על קורות או האלומיניום. השימוש ביריעות נפוץ בקרב עסקים או בתי קפה המנצלים את הפרגולה לאירוח קהל גם בחודשי החורף הסוערים.

ב. אלומיניום וזכוכית – מלבד מקרים של שימוש במנגנון חשמלי לצורך פתיחה וסגירה של קירוי אלומיניום וזכוכית, הסגירה היא קבועה. אלומיניום וזכוכית מעניקים לפרגולה מראה ייחודי ומומלץ לנצל את חומרי הגלם הללו על מנת ליהנות מהסגירה לאורך זמן.

ג. בניה קלה – גם האופציה הזו רלוונטית רק עבור מי שמעוניין בסגירת פרגולה לצמיתות. אנשי מקצוע מבצעים את הסגירה כמו בתהליכי בנייה רגילים, בדגש על שימוש בחומרי גלם זמינים וזולים יותר לטובתו של הלקוח.

לסיכום, כל אחד יכול למצוא את פתרון הסגירה האופטימאלי עבורו ועבור צרכי המשפחה או העסק.

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה


× שמונה = 32