פרגולה למרפסת – השימוש הנכון

פרגולה למרפסת מוסיפה הצללה והגנה מפני מזג האויר

פרגולה למרפסת מוסיפה הצללה והגנה מפני מזג האויר

פרגולה יכולה לשדרג כל מרפסת קיימת. היא מספקת צל גם בימים חמים במיוחד, עוזרת לשמור על ריהוט חוץ ומשפרת את איכות החיים. הפרגולה למעשה מרחיבה את הדירה הקיימת ולכן היא מהווה פתרון אופטימאלי עבור בני זוג צעירים, משפחות עם ילדים ועוד.

מעבר לכך, באמצעות בניית פרגולה למרפסת ניתן להעלות את ערך הנכס ולשפר את התשואה על הדירה. אך כיצד משתמשים בפרגולה ומה חשוב לדעת לפני שבונים אותה?

 

דגשים עבור בחירת פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת שמש בבניין מגורים

פרגולה למרפסת שמש בבניין מגורים

יש הרבה סוגים של פרגולות המתאימות לבנייה במרפסת. הדבר החשוב הוא להכיר את ההבדלים בין הדגמים ולשים דגש על הנושאים הבאים:

א. חומר הגלםעץ, אלומיניום או ברזל הם רק חלק מחומרי הגלם המתאימים עבור בניית פרגולה. בדקו את היתרונות והחסרונות של כל חומר גלם וודאו שהוא עולה בקנה אחד עם המרפסת שלכם.

ב. גודל ומקום – פרגולה לא אמורה לתפוס את כל המקום במרפסת או למנוע מכם לבלות זמן איכות עם החברים, הילדים או המשפחה. קחו מידות מדויקות של המרפסת והתייעצו עם המתקין לגבי הפרגולה המתאימה.

ג. קירוי וסגירה – אפשר לבחור בין פתרונות קירוי וסגירה מגוונים עבור המסגרת. קירוי מסגרת מתבצע לרוב עם קורות, לוחות או משטחים, בעוד הסגירה היא קבועה או זמנית לקראת החורף. השימוש בפרגולה תלוי במידה רבה באופן בו תבחרו ליצור עבורה קירוי וסגירה.

 

טווח מחירים

פרגולה מעץ למרפסת, בחיפוי סנטף

פרגולה מעץ למרפסת, בחיפוי סנטף

העלות של פרגולה למרפסת נמוכה יותר מכפי שנהוג לחשוב, אולם היא מבוססת על מספר פרמטרים קבועים. ראשית, חומר הגלם המשמש לבנייה הוא פקטור משמעותי בקביעת המחיר.

שנית, כדאי לתת עדיפות למתקין המעניק תקופת אחריות על הפרגולה. שלישית, יש לוודא שהבנייה של הפרגולה מבוצעת בעסק בעל ניסיון, מוניטין והכשרה ברמה גבוהה ככל האפשר.

לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים על התקנת פרגולה למרפסת, חייגו עכשיו: 054-7891287

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה


חמש × = 5