פרגולה מתקפלת לשימוש פרטי או עסקי

פרגולה מתקפלת מאפשרת פתיחה וסגירה במהירות ולפי דרישה. פרגולה כזו עשויה לרוב מאלומיניום, בעלת עמידות  יוצאת דופן והיא אידיאלית להגנה מפני שמש, גשם ורטיבות. אפשר למצוא את הפרגולה בקרב בתים פרטיים וגם עסקים, משרדים או חנויות המעוניינים להציע ללקוחות תנאים אופטימאליים. הפרגולה מומלצת לשימוש בישראל היות והיא מצד אחד מאפשרת לנצל את ימי השמש, אך מצד שני מאפשרת הגנה מדויקת לפי העדפות אישיות.

היעילות של הפרגולה תלויה בראש ובראשונה על סוג המנוע האחראי על הקיפול. אפשר לבחור בין מנוע ידני או אוטומטי, כאשר מבחינת מחירים אין הבדל משמעותי. היתרון של מנוע אוטומטי הוא תפעול נוח לעומת המנוע הידני, הדורש התקנה של מערכת גלגלים וחבלים.

היתרונות של פרגולה מתקפלת

מלבד הפרטים שצוינו, יש מספר יתרונות המזוהים עם הפתרון המתקפל של פרגולות עשויות חומרי גלם שונים:

  • נוחות שימוש גם עבור ילדים ובני גיל הזהב
  • עמידות גבוהה והתאמה של הפרגולה לתנאי מזג האוויר
  • אפשרות לשילוב תאורה לצורך יצירת אווירה או קיום אירועים
  • מתאים לשילוב סוככים לצורך סגירת חדר

הפרגולה מווסתת את כמות האור והרטיבות

הייעוד המקורי של פרגולה הוא הצללה וקירוי. עם השנים החלו הלקוחות להבין את הפוטנציאל של הפרגולה ולחפש אחר חידושים, שיעלו בקנה אחד עם התנאים הקיימים בדירות פרטיות וגם בעסקים. התוצאה היא בין היתר טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת בנייה של פרגולה מתקפלת בעלות נמוכה. הפרגולה מווסתת את כמות האור והרטיבות וזאת מבלי לפגוע במראה האסתטי של החצר, הגג או המרפסת.

לסיכום, יש הרבה לקוחות המתעניינים בפתרון כמו פרגולה מתקפלת לצרכים פרטיים ועסקיים. מומלץ להתקין את הפרגולה בליווי אנשי מקצוע ולבחור את מנגנון הפתיחה המתאים לאופי השימוש הצפוי.

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה


שש + 4 =