פתרון הצללה אידיאליים במדינת ישראל

מדינת ישראל היא מדינה חמה ובשנים האחרונות ניתן לשמוע את אנשי השירות המטאורולוגי ומומחים נוספים בתחום מזג האוויר מעדכנים שהטמפרטורות בשנה שחלפה היו גבוהות יותר בהשוואה אל השנים שקדמו לה ונראית מגמת התחממות של כדור הארץ. מסיבה זו חשוב להתכונן לעונת הקיץ החמה וזאת על ידי פתרונות הצללה שונים.

יש סוגים שונים של פתרונות הצללה, כמו למשל פרגולות עם סטנף, סככות ומפרשי צל, רשתות צל ועוד. כיוון שכיום לעומת העבר לא ניתן לוותר על פתרונות הצללה וזאת משום הרמה הגבוהה של קרינת ה- UV מהשמש ומשום המודעות לכך שקרינה זו יכולה לפגוע בעור הגוף ולגרום למצבים מסוכנים של התייבשות ומכות חום, רוב האנשים במדינת ישראל דואגים לכיסוי ראש ומריחת תכשיר מסנן קרינה על גופם כל אימת שהם יוצאים אל השמש ומקפידים לשהות אך ורק במקומות סגורים או במקומות חיצוניים, כמו למשל חצר, מרפסת, גינה, בתי קפה ושטחים ציבוריים בהם יש הצללה מתאימה.

אם אתם בעלי עסק או שאתם מעוניינים בפתרון הצללה לגינה או לחצר האחורית של ביתכם חשוב שטרם בחירת אמצעי תרשמו לעצמכם מהם המאפיינים של השטח בו אתם מעוניינים להתקין פרגולה עם סטנף או סככות צל, כמות האנשים שישתמשו בפתרון הצללה זה, הטמפרטורה המאפיינת שטח זה, רמת הלחות בו והאם אתם מעוניינים בפתרון הצללה זמני או קבוע. נכון לישראל של שנת 2016 רוב האנשים ובעלי העסקים בוחרים בהתקנת פרגולות אסתטיות ומרשימות כפתרון הצללה ו/או סככות מעוצבות שיוצרות צל.

פתרונות הצללה

בדים להצללה – בדים גמישים אותם ניתן למתוח. יש אפשרות לבחור בסוגים שונים של בדים, בצבעים שונים ובסגנונות עיצוב שונים.
רשתות צל- עד השנים האחרונות השימוש העיקרי ברשתות אלו היו בעולם החקלאות (מנעו מהצמחים להיחשף לרמת קרינה גבוהה). כיום משתמשים בהם גם בשטחים ציבוריים רבים וניתן לראותם רבות גם במגרשי משחקים בפארקים שונים. רשת צל מספקת רמה מסוימת של צל באיזור מסוים, אך עדיין מאפשרת זרימת אוויר ואוורור.
פרגולות עם סטנף – פרגולות אלומיניום עם סטנף, אשר מהווה השלמה לכיסוי והפיכתה של הפרגולה לאחד מאמצעי ההצללה האסתטיים ביותר והיעילים ביותר. הסטנף מתאים הן לעונה החמה והן לעונה הקרה במדינתנו שכן הוא מעניק פתרון אידיאלי של בידוד מפני גשמים וכן מספק הצללה אידיאלית מפני קרני השמש. היתרונות של סככות צל עם סטנף באים לידי ביטוי בכך שהסטנף קל משקל ולכן הוא לא מהווה עומס על הפרגולה, יש אפשרות להזמין סטנף אטום או שקוף, הוא לא שביר וניתן להזמין אותו במגוון צבעים.

כעת, כל שנותר הוא להגיע להחלטה מהו אותו פתרון הצללה שאידיאלי לצרכים שלכם ולשמור על בריאותכם על ידי הימנעות מקרינת השמש המסוכנת.

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה