כל מה שצריך לדעת על קירוי פרגולה

סנטף - סוג יעיל ביותר של קירוי לפרגולה

סנטף - סוג יעיל ביותר של קירוי לפרגולה

המטרה של קירוי פרגולה היא לספק פתרונות הצללה והגנה מפני השמש והיא נבנית על ידי מגוון חומרי גלם. במקרים מסוימים ניתן להשתמש בקירוי על מנת להפוך את הפרגולה לחדר נוסף, בעיקר כאשר מדובר על פרגולה התלויה בין שני קירות. מעבר לכך, את הקירוי ניתן להחליף לפי צרכים חדשים המתעוררים במהלך השימוש. קירוי הוא פתרון יעיל לפרגולה הסובלת מבלאי מתקדם לאחר חשיפה של שנים לקרני UV. קירוי גם עוזר למנוע רטיבות וכך מבטיח עמידות לאורך זמן.

שלב הקירוי מתבצע לאחר תום הבנייה של פרגולה מעץ, מאבן או מאלומיניום. הקירוי הוא במובן הזה סוג של חיפוי וניתן ליישם אותו בכל סוגי הפרגולות. החיפוי הכרחי להגנה על הפרגולה והוא יעיל גם נגד כניסת מים, גשם או לחות.

כיצד מבצעים את הקירוי לפרגולה?

במבוק 1 - פרגולה מעץ גושני בהרכבה מיוחדת, חיפוי במבוק וסנטף, שילוב תאורה

קירוי הפרגולה ע"י קני במבוק

אלו חומרי הגלם העיקריים המשמשים עבור קירוי פרגולה:

א. במבוקקני במבוק מציעים הצללה סולידית של הפרגולה מבלי להחשיכה. ניתן להשיגם בקטרים שונים ומחירם נוח ביחס לאלטרנטיבות.

ב. סרגלי עץ – זהו פתרון שכיח עבור פרגולות. המרווח בין הסרגלים נקבע על פי צרכי הלקוח והסרגלים עצמם מיוצרים במגוון גדולים. בנוסף, ניתן להשתמש בסרגלי עץ לקירוי עבור פרגולות שמיועדות לשמש גם בתור סוכה לפסח.

פרגולות עץ 2

קירוי הפרגולה ע"י סרגלי עץ

ג. קירוי נגד גשם – יש חומרי גלם ייעודיים שתפקידם להגן על הפרגולה מפני כמויות גדולות של גשם. קירוי פרגולה נגד גשם בעיקר בחורף והוא מבוסס בין היתר על סנטף, לוחות פוליגל, רעפים ומוצרים סינטטיים מסוג רב רעף.

לסיכום, באמצעות קירוי ניתן לשמור על הפרגולה לאורך שנים ולנצל טוב יותר את הנוכחות שלה במרפסת, על הגג או בחצר. פרגולה היא פתרון מושלם עבור מזג האוויר הישראלי והקירוי משדרג אותה באופן נפלא ומומלץ.

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה


− אחד = 3