שיפוצים בבית ומחוצה לו

אנשים רבים מחליטים על שיפוץ הבית והמרחבים החיצוניים שלו וזאת על מנת לתקן ליקויים קיימים, להרחיב את הבית ולסגל לו את אותו סגנון עיצוב מודרני בו הם מעוניינים. במסגרת השיפוצים רוב האנשים מתייעצים פעמים רבות עם מעצבי פנים ואנשי מקצוע בעלי מיומנות וניסיון בכל הקשור אל עיצוב גנים וחצרות ובניית פרגולות מעץ ומאלומיניום בכל מיני סגנונות וגדלים. במאמר זה נסביר מדוע תקופת השיפוצים היא התקופה הטובה ביותר לבצע את כל אותם שינויים סגנוניים בהם אתם מעוניינים.

שיפוצים והתייעלות
רוב האנשים דוחים את התיקונים שאינם דחופים בבית ומחוצה לו לתקופה בה הם יוכלו לפנות זמן ולתקופה בה הם יוכלו לאפשר לעצמם את השיפוצים מבחינה כלכלית. הסיבה לכך היא שבדרך כלל תיקונים של צנרת, מערכות אוורור ותשתיות נוספות בבית לוקחים זמן ודורשים הרמה של מרצפות, הריסה של חלקים מהקירות והוצאה של סכומי כסף לא מבוטלים. מסיבה זו רוב האנשים מחליטים להתייעל ולרכז עבודות שיפוצים בתקופה מסוימת שנוחה להם ובה הם יוכלו לקחת חופש מהעבודה.

התייעלות וחידושים
כיוון שרוב התיקונים המשמעותיים בבית דורשים פעולות, כמו למשל הרמת המרצפות, קידוחים ושבירה של חלק מהקירות, אנשים רבים מחליטים לנצל את ההרס לשם בנייה מחדש. כלומר, הרחבת הבית על ידי תוספות בנייה ועיצוב כולל של חצר הבית או הגינה. דבר זה בא לידי ביטוי בסגירת מרפסות קיימות, קירוי החלק החיצוני על ידי פרגולה, בניית פרגולת אלומיניום או עץ בחצר הבית, פרגולה שתשמש גם לעונת הקיץ החמה וגם לעונת החורף הגשומה והקרירה. (כיום יש אפשרות של סגירת חורף). בנוסף, רוב האנשים מחליטים על שבירת קיר או הוספת קיר גבס בדירה וזאת על מנת לחלק את החלל באופן יעיל יותר לכל בני המשפחה.

עיצוב חצר הבית
עבודות שיפוצים יכולות לכלול גם את כל הקשור אל המרחב החיצוני בבית. כאן, יש אפשרות לשכור את שירותיו של מעצב גינות, יועץ מומחה בתחום התאמת פרגולות כאמצעי הצללה בחצר ביתכם ולהחליט על קניית ריהוט גן המתאים לסגנון עליו החלטתם בחצר ביתכם. כיום, עיצוב גינה או חצר אחורית מתאימה לא רק לבתים פרטיים, אלא גם לבניינים משותפים להם יש חצר משותפת וזאת על מנת שהילדים והמבוגרים כאחד יוכלו ליהנות מגינה ירוקה עם צמחים שמטפסים לגובה, ישיבה מהנה על רהיטי גן קלים מעץ תחת פרגולות אלומיניום מקורות ועוד.

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים לחדש את מראה הבית וליהנות מישיבה בחוץ עם בני המשפחה והאורחים גם בקיץ וגם בחורף, תקופת השיפוצים היא התקופה הטובה ביותר לכל אותן הפעולות.

ללא תגובות עדיין.

השאר תגובה